Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz beZi #2717 üzenetére

    Tudod mit? Én sem értem. Jó is, szép is, vágytam is rá, amikor megkaptam, azt hittem, hogy évekig marad. Tény, hogy veszít az árából. Tény, hogy többet már nem fogok kapni érte, egyre csak kevesebbet. Az is tény, hogy nem akarok sokat bukni. Az is, hogy évekig kibírtam egy-egy telefonnal, aztán egyszer megindult a szekér, és nem találom a féket. Azaz megtaláltam már, de egyelőre biztonságban érzem magam, élvezem a rohanást és nem félek, hogy leesnék. Szeretem, ezt a jó kis telefont, mint ahogyan szerettem az ION-t is, szerettem az EVO 3D-t is, szerettem a Defy-t is, meg sorolhatnám.

    Eladom, mert megvolt. Nem vágyom kimondottan jobbra vagy többre, csak másra. Én inkább a telefonokat cserélgetem, mint az Asszonyt. Kinek ez, kinek az. :DDD Meg amúgy is, egy jó kis tablet is vonz, de az nem, hogy mondjuk kétszer játsszam végig a GTA VC-t vagy bármelyik játékot. Itt ez adott. Nem mintha annyit játszanék, de utazás közben, vagy ágyban fekvős hangulatunkban is jól jön, ha nézni akarunk valamit. Ameddig kis ráfordítással tudok újítani, addig teszem meg.

    Talán elég Neked ez, talán nem. Passz. Én többet nem tudok írni.

    Baranya24:

    Legyenek is korrektek. Főleg, hogy haver T-pontban dolgozik, tehát Rajta keresztül küldöm, bármi van.

    Pont ezen haltam le amúgy. Amikor az Asszony U-ját vettük, összáz volt az olcsóbb biztosítás. Most több mint kétezer a legolcsóbb. Ráadásul havidíj. Gondolkoztam én is rajta, de havi több mint 6600Ft elég nekem, nem kell még a biztosítás is. A majd 9000Ft/hó azért húzós úgy, hogy még nem is beszéltem. Mondjuk az meg alapból nem sok szerencsére. De mondom, nem biztos, hogy ez lesz, csak kevés jó vízálló telefont kapni. Az lenne az igazi. Még a Z-re is azt írják, hogy ugyan IP57, de az a véletlen, ritkán és főleg nem szándékosan előforduló dolgokra vonatkozik, és véletlenül se használjuk szándékosan víz alatt. Pfff... akkor meg minek? Kuka! Majd talán az S4 Active, de annak is legalább arany ára lesz. :(((

    fodin:
    Üdvözöllek! :)

    [ Szerkesztve ]

  • zsirfecske

    addikt

    válasz beZi #2717 üzenetére

    engem eddig minden telefonom szolgált legalább két évig (f3 csak második teló volt kiváncsiságból), tehát nem vagyok az a cserélgetős fajta. a razr i is simán kihúzna ennyit, de adom tovább családban a lassan 3 éves defy helyére mert az ma már sajna kevés. akkor meg ha lesz méltó moto utód reális áron, miért ne próbálnám azt is ki? de csak ha hasonlóan kompakt lesz, minőségi házban és nagy akksival plusz néhány igazi újdonsággal. amúgy razr i-t imádom, de nem tökéletes, a pentile qHD az amit módosítanék rajta. ha anno egyből két razr i-t vettem volna, más lenne a helyzet :)

  • Baranya24

    tag

    válasz beZi #2717 üzenetére

    Világéletemben cserélgettem a telefonokat, 3 volt ami sokáig kihúzta... Nokia n91\5800xpress\Motorola defy
    Aztán jött ez. És marad is. A vitrinben. Vagy az asszonynál, ha hajlandó lesz eldobni az almát.

    Amúgy tényleg senkit nem szeretnék megbántani...vagy lebecsülni..de. kijelenthetem kevesen használják ki jobban az okostelefont. Amióta a Razr meg van kb 3szor ültem számítógépnél. Tehát érezném a különbséget...
    Szóval ha majdnem ugyanekkora méretben kapok 5" FHD-t, 4magot, 2ghz-en...még brutálisabb akksival... hát istenem... az nekem érezhető különbséget jelentene a mindennapokban.
    AKKOR TAGADJAM MEG MAGAMTÓL MERT A MOSTANIT IMÁDOM?
    Dehogyiiis!hülye lennék!

    Amúgy meg onnantól rettentő birtoklási vágyat érzek az x-re, amióta az első hírt olvastam róla. Ezt viszont nem tudom megmagyarázni miért, hiszen még semmisem biztos azzal kapcsolatban. Lehet hogy egy kalap sz.r lesz...

    Ps:

    Arra azért kíváncsi lennék ezt a kérdést az S4topikban, meg az iphone5-ben feltetted e?!
    Ismét Trollolo:-)

    Motorola Razr i - Intel inside .... szerelem volt első látásra! ...

  • -=Vacsek=-

    senior tag

    válasz beZi #2717 üzenetére

    sokan sztem elfelejtik minek vesznek okos telot. en mindig arra törekszem 1 telefonnál h saját igényeim szerint lőjem be. kis kaszni nagy kijelző jo aksi erős config. utána személyre szabom appok kinézet háttér fészbúk stb.. sose értettem minek cserélni ami jó és müködik. van aki hetente cserélgeti ilyen meg olyan okos telokat aztán kb ugyan azt csinál imnd1iken csak nem 12centis hanem 13 nem fekete hanem fehér nem motorola hanem samsung.. a telefon is olyan dolog mint egy auto vagy egy lakás, csak kisebb volumen :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák