Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsirfecske

    addikt

    ne beszéljünk felesleges dolgokról. ketten különböző forrásból is linkeltük a legolcsóbb 10-12 dolláros tökéletesen illeszkedő droid4 utángyártott dokkolót, innentől kezdve felesleges bármilyen jóval drágább megoldásról újból beszélni (hiába csúsztatós univerzális meg csudaszép) hogyha nem tud többet azoknál. ez a több pedig a már említett desk dock app indítás lenne (a hdmi csati sajnos indifferens), amit Kront le is írt hogy hogyan oldottak meg gyárilag a RAZR szériáknál. megjegyzem ez az infó otthoni barkácsolásra is használható, sőt szerintem ő további laikusoknak való infókkal is tudna szolgálni ehhez, amit én szívesen is vennék (ellenállást bárki tud szerezni, usb kábel meg van tartalék ami szétbontható).

    GGMPC éppen ezért szerintem jogosan kérdeztem hogy az általad javasolt dokkoló tudja-e a microusb alapú érzékelést, mivel abból hogy nem mágneses és hogy gyári Atrix2 dock a fentiek alapján még nem következik. ahogy már írtam 1. hsz-be fogom tenni a dokkoló részt, ezért érdemes körüljárnom a témát, még akkor is ha ezért kérdeznem kell.

    (#1376) Kront:
    még akkor megnéztem csak elfelejtettem leírni hogy nálam sincs. külön stopper appot is használok emiatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák