Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz atike #7 üzenetére

    Nekem firefox-al bejött már az első 5 percben is.

    zombinyul:
    Talán a PF2 volt a legnagyobb telefonom, ami elég jó kis kávákkal van tarkítva (a sima Z-t nem számolom, mert egy hétig sem volt meg és addig is asztalon pihent, hibás volt), de a volt asszony G2-je sokkal kézre állóbb volt, pedig majdnem ugyanolyan magas, szélesebb, és egy vastagok. Totál egyet tudok érteni Veled, bazi könnyen megszokható, ha hajlandóságot mutat rá az ember.

    Romvr:
    Nekem a Wildfire S is nagy az egy kezes használathoz, ha nincs nyugi a környékemen, ha meg nyugi van, puff neki, ott a másik kezem is. Persze, totál megértem az álláspontodat, nem vitatkozni akartam.
    A z1c nálam (mint olvashattad is) kapott vizet, kapott szakadó esőt is motoron, 2 perc alatt gatyára áztam szó szerint, és még 10 percig ült a zsebemben, mire ki tudtam operálni, simán bírja most is ezt. Ezért is cseréltem le az Optimus G-t meg a Moto G-t, de már ezt sem tenném ki esőnél többnek. Főleg a Sony félhivatalos nyilatkozata után, miszerint ezek nem vízálló telefonok. :(((
    Igen, az ilyenekhez tényleg hasznos a kameragomb, nem vitatom. Sokat fényképezek "makró" távolságból, ott nagyon haszontalan. De azt írtam is, onnan indítani a kamerát, arra kiváló. Meg távolabbra fényképezni.
    De hát, ha egyszer jön a tél, tökéletes a hólapát. :P Majd látjuk, hogyan ítélkezik a Cordon felettem, meg az anyagiak hogyan segítenek-fékeznek. Sok minden függ ettől, de egy pillanatig nem zárkóznék el a cserétől, és jelen pillanatban nem is sok telefon van, amire még lecserélném a z1c-t. OnePlus2, talán házon belül az ötös széria... de a Motorolához húz a szívem alapból, mint gyártó. Persze, ha megjön a z3c, lesz lassított felvételem, akkor a csere halvány reménye is kilőve, ha meg vissza ér a z1c javítva (tényleg, és nem csak szoftverfrissítve), akkor lehet, hogy életemben először romolok, megy fel a legújabb Mircinko féle rom. :R

Új hozzászólás Aktív témák