Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilasz007

    aktív tag

    válasz tibi666 #883 üzenetére

    ha OTA frissitest hasznalsz, magyarul az About phone alatt frissitesz, akkor minden marad.

    a kivulrol flash-eled a firmwaret akkor attol fuggoen hogy milyet hasznalsz, gyalul mindent.

    Ammenyire tudom, ha service firmwaret toltesz le, akkor marad a felhasznaloi particio.

    Amugy meg, csak frissits az elso sor alapjan es minden jonak illene lennie...

    Csengo hangot az media lejatszon kereztul tudsz betenni. halgasd almaid muzsikajat, majd menu, es ott lesz a set as ringtone.

    Ha ebresztot akarsz betenni ahoz az SD kartyan hozz letre a "/media/audio/notifications/" ide tedd be azokat a hangokat amiket pl. sms erkezesekor szeretnel hasznalni. A "/media\audio\alarms" pedig az ebresztoknek.

    Csak masold be amit akarsz es megjelenik a listaban.

    (egyebkent en falra masztam az ebresztoitol, inkabb sokkoloknak hivnam.. Hangos, zajos, semmi finom atmenet, csak dur bele bumm, hangosan ring ring... en finoman szeretek kellni, nem pedig felriadva. Ergo, meg kellett ezt oldanom :) )

  • psn

    tag

    válasz tibi666 #883 üzenetére

    Hali!

    A csengőhangokkal kapcsolatban lenne nekem is egy kérdésem.
    Hogy lehet egyedi csengőhangokat hozzárendelni a kontaktokhoz? (A normálisakat - pl a zenék közül)
    Mert ha egyedit akarok hozzárendelni, akkor csak a midiket ajánlja fel, ha meg a zenelejátszóból adom hozzá, akkor az lesz az általános...

    Más:
    A csengetés hangerőt külön lehet állítani?
    Volt h levettem a hangerőt filmnél (a gombokkal), és mivel nem hangosítottam vissza, halkan csörgött - és nem hallottam...

    Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

Új hozzászólás Aktív témák