Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • optikus

    senior tag

    válasz F_Gergely #5531 üzenetére

    nem tudom mit varsz milyen jot mondjunk. itt ugye alapban a problemait mondja mindenki, a korul forgnak a dolgok, ha valami mukodik ahogy kell akkor az termeszetes nem fogjak sorolgatni. en mindig a palm-hoz hasonlitgatom, mas a winhez meg a symbianhoz v iphonehoz. en nem tudom megmondani miert jobb mint win mert azom nem volt, azt tudom hogy miert jobb mint a palm (bar nem sok miatt mert ez csak egy kenyszervaltas volt reszemrol). vannak benne jo dologok, de van egy csomo kototseg is. ez egy masik rendszer alapdolgai jok, pl a desktop, a widget, shortcut stb megoldasok. de ezeket az androidsaga adja, az is jo hogy van egy csomo app rajta, alapban pl navigacio de pl egy jegyzettomb nincs, vagy hogy nagyon gmail orientalt. en feltem tole hogy mobilnet nelkul hasznalhatatlan mert mindenutt azt olvastam hogy a nelkul neki se kezdjunk. eddig osszesen 1.5mega mobilnet forgalmat csinaltam 3 ho alatt, a tobbit mind wifin intezem es nem hianyzik a mobilnet (cegunknel nem adnak). szoval ez is jo pont. az hogy vegul kijott hivatalosan a 2.2 az is, meg ha nyogvenyelosen.

    Buy books not gear.

Új hozzászólás Aktív témák