Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz wolruf #3487 üzenetére

    Hónapok óta használom a CyanogenMod verziókat, az elmúlt hónapban gyakorlatilag nem futottam komolyabb problémába. A legfrissebbnél néha nem töltődnek be a LauncherPro ikonjai egy nagyobb programból való kilépés után, csak LauncherPro restart után, gondolom a rendszer szabadít fel RAM-ot ilyenkor a L.P. bezárásával. A memóriában tartás viszont produkált egy-két furcsaságot, egy SMS-t pl. két napos késéssel kaptam meg, egybeesett ezzel a próbálkozással. De ez nem a CM-dal összefüggő probléma, inkább L.P. bug.
    USB-n keresztüli internet megosztást nem próbáltam, WiFi-n keresztül eddig működött, ahogy a hálózatokat is megtalálja és csatlakozik rájuk. Programok jól futnak, némi optimalizációra még szükség van, hogy ne kelljen húzva tartani a processzort, de ehhez szükség lenne a végleges ROM-ra, nem mindent tudnak anélkül megoldani sajnos.
    Összességében mondhatom, hogy mindennapi használatra alkalmas. Nincs újraindulás, nincs bootolási probléma (az első 2.2.1 feltelepítése után egyszer-kétszer újraindul bootolás közben, de ez normális, ezen felül CM6 telepítése után az első indítás jópár percig eltarthat), nincs alarm bug, nincsenek térerő gondok 3G-n se... az akku kijelzése néha érdekes, mintha beragadna és hirtelen csökkenne a kijelzés 20-30%-ot, erre lehetséges megoldásokat már írtak kicsit előrébb. Megerősíteni vagy cáfolni nem tudom, azon kívül, hogy kicsit bosszantó lehet, nem tapasztaltam emiatt semmi problémát.
    Illetve jó hír, hogy nincs szükség a CM6 frissítései közt Factory Reset végrehajtására, elég a Dalvik Cache és a Cache törlése.
    Ja, HD videórögzítés nincs, ahhoz is a végleges ROM kell majd, már ha beépítik. De állítólag WiFi tether nem lesz benne alapból.
    Nálam anno a 2.0 félóránként újraindult, a 2.1update1 pedig random eldobta a hálózatot hetente egyszer-kétszer, illetve a WiFi tether se működött normálisan, plusz a fényképek oldalán is volt egy tükröződés-szerű csík, ami egyértelműen hibás kameraszoftverre utalt. Ezek után és ezt a sok késést figyelembe véve nem számítok arra, hogy a végleges Froyo stabil és hibátlan lesz. Csak miután a CM6 csapata kezelésbe vette.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz wolruf #3487 üzenetére

    Köszi a linket már rántom is lefelé ;]

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Új hozzászólás Aktív témák