Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Langsam

    aktív tag

    válasz ThorsHUN #181 üzenetére

    Lehet tudni már a HTC Bravo specifikációit ?
    Különös tekintettel a multimédiára. :)
    Üdv.

    Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

  • zack

    nagyúr

    válasz ThorsHUN #181 üzenetére

    Először is...már akkor SVCD-be archiváltam, amikor sokan még azt se tudták mi az, kb. 10 éve. Azóta is ebben a témakörben mozgok félig-meddig amiből igen jelentős bevételre teszek szert, tehát biztos nem csinálom rosszul. :U Persze vitázhatunk a konvertálásról, de értelme nincs túl sok.
    Az pedig hogy egyesek miért morcosak rám, és mit gondolnak rólam...magasról lefosom. Nem a barátaim. Innentől kezdve pedig a témától eltérő véleményük, velem kapcsolatosan nem érdekel. Nem teszem oda minden mondatba hogy "szvsz", ez tény. Nem is erről kell hogy szóljon egy topik, hogy minden második szavam "szvsz" legyen. Az hogy többen megjegyezték, hogy a véleményem nem "szvsz", az a magánügyük. Ahhoz gondolom hatalmas inteligencia kell, ha írok egy hsz.-t, akkor az nem a Motorola hivatalos közleménye, hanem a saját véleményem "szvsz" nélkül is. Érdekes, hogy ez csak ebben a topikban gond, az eddigi általam látogatott topikokban eddig még 1x sem jegyezték meg ezt a problémát.
    A probléma gyökerét inkább abban látom, hogy többször is túlságosan is kritikus szemmel méltattam az Android OS-t, és ez sokakat bosszant, bár ettől még a véleményem nem fog változni. Eddigi véleményem általánosságban az Androidról, hogy túl nagy a hype körülötte, ebből adódóan túl is van értékelve, és még nagyon messze van az a pont, hogy felnőjjön Symbian és a WinMo szintre. Ez nem ellenszenv, hiszen figyelemmmel kísérem a fejlődést, és minden új tesztet végigolvasok. Az egy dolog, hogy eddig nem látom azt az Androidban, amit mások, és túlzásnak érzem az Android körül kialakult hisztériát. Persze ez lehet hogy idővel változni fog....

    Azért mert Bochanak az a véleménye az O2-ről hogy "szerintem ronda, nincs jól összerakva, lassú és nagyon ronda az UI-ja", ettől még nem lesz az ősellenségem, holott én homlokegyenest másképp gondolom. Neki nem jön be, és ezért még nem mondom azt hogy nem ért hozzá, meg hogy mekkora hülye. Sokan nem szeretik a WinMo-t, lassúnak tartják, pedig legalább olyan gyors az O2, mint az egekig magasztalt i8910 HD.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák