Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolruf

    őstag

    válasz premete #1795 üzenetére

    Ez is csak rootolással megy fel, vagy ezt valahogy fel lehet tenni ,,egyszerűbben is"? Az update azt mondja nincs frissebb semmi sem :S
    És köszönöm szépen a segítséged :)

    (nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

  • #16820480

    törölt tag

    válasz premete #1795 üzenetére

    igen, meg tudom erősíteni, nekem teljesen jól működik telus kernel nélkül is már az ébresztő ezzel a .36-os fw-rel. a magától elindulást ne mpróbáltam, mostanában nem nagyon kapcsolom ki a telefont. de ez a bug amúgy szerintem hatalmas, és nagyban hozzájárul a Droid imázsához :D az kéne még, hogy magától lemásszon az asztalról, és felfedezőútra induljon...

    amúgy köszi ezt a linuxos sbf flasht, legközelebb majd kipróbálom, hogy megy-e. hasznos lenne, ha nem kéne ezért átülni windows-ra. csak kérdés, hogy működik-e a megfelelő p2k driverek nélkül felcsatlakozot telefon...

    wolruf: nagyon nem hivatalos fw-t nem is tudnál feltenni, mert a bootloader ellenőrzi az aláírását, és nem enged olyat elindítani sem (nem csak feltenni, de minden egyes indításkor fut az ellenőrzés), ami nem a motorolától származik. szóval ezek csak ilyen kisebb módosítások. a GOT cuccot bátran felpróbálhatod, elég egyszerű feltenni, és hasznos dolgok vannak benne nagyon.
    szerk: kell hozzá egy rsdlite meg a motorola usb driverek, aztán bebootolsz bootloader módba, és úgy felteszed. nem kell rootolás hozzá, illetve ha már feltetted az openrecovery-t, akkor onnan egy gombnyomás rootolni.

    DVlad: biztosan jó ez a füles, csak kicsit drága.. az enyém az 13 ezer volt, és amit szeretek benne, hogy cserélhető a füles része, tehát ha elromlik, elszakad, akármi baja van, akkor simán medugok egy másikat, és megy. amúgy ahogy a kolléga akarná használni, úgy amúgy is állandó BT kapcsolatban van a telefon és a füles, mégha a zene a vezetékesen is megy. szóval szeirntem nem fogyasztana sokkal kevesebbet, mintha minden BT-n menne. amúgy még egy előnye van a vezeték nélküli fülesnek, hogy akárhova tehetem a telefont, akár táskába is, a zene irányításához sem kell elővenni, és nem törik meg a füles kábele sem. eddig nagyon kényelmesnek találtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák