Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Phami

    tag

    VILÁGVÉGE!!!!!

    Életem legfosabb estéje. Még mindig eszi az akksit a CM7.1.5. hát akkor legyen ShadowMod, még nem próbáltam, állítólag faja.
    Akksi 100%-ra, RSD Lite beizzít, választom ki a G.O.T.-t mit ad isten, inaktív a start gomb...hmmm...restart, töröl újratelepít, sehol semmi.
    Hát gondoltam én naív, megkeresem a gyári SHOLS-t valahol még meg van...NA itt kezdődtek a bajok...a kis milestone ugyanis(legalábbis az enyém:DD) annyira kényes lett az utóbbi fél évben, hogy flash után, csak a GOT indult el rajta, a gyári nem...ezt én elfelejtettem, megtaláltam a gyári sholst és erre aktív lett a start gomb...oké flasheljünk, elindítottam végigment és a végén jutott eszembe, hogy ez nem fog elindulni, de sebaj, vulnerable-t még flasheljük és akkor update.zip..na, hát nem is indult el, kikapcsolt, bootloaderbe vissza, vulnarable.sbf megnyitás...nincs start gomb...ekkor lábadt könnybe a szemem :D:DD
    Na, hát a hatodik wipe-ra összeszedte magát és elindult a gyári, hát mondom, gyári 2.2.1 istenem nosztalgia, nyomjunk rajta egy quadrantot. Rootoltam 1.2-re felhúztam a procit...és ekkor nem hittem a szememnek...egy barátomnak van ilyen telója és neki gyári 2.2.1-el 1 GHz-en 397 pontot mért, nekem 1127-et:O
    a 3D teszten olyan FPS-ket lőtt, csak lestem...ennek nagyon örülök, de valaki árulja el, miért nem ismeri fel még az SDK sem a telót bootloader módban? adb devices-ra nem hoz telót...gondolom ezért nem aktív a start gomb sem GOT-nál amikor flashelni akarom. Any tips?

    Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

Új hozzászólás Aktív témák