Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rena224

    tag

    Sziasztok! már lassan 4 hónapja vagyok boldog tulaja egy Milestone-nak, de eddig nem igazán érdekelt, hogy piszkálgassam a ketyerét, viszont most :DD eddig csak rootolás, meg overlock, és kész! egy németből(ebay) vett példányról van szó, 2.1.1es droiddal kaptam, most rávarászoltam a gyári 2.2.1.et(Froyo)! viszont elgondolkoztam a dolgon h felpattintok rá valami Custom Romot is, de felmerült bennem a kérdés h hogyan is??? már 3 napja olvasgatok ezügyben, és el is indultam, de megakadtam, elkelne egy kis segítség... :) tehát a kérdés : elvileg xda-developersen azt írják, h tegyem fel a 3.3as Openrecoveryt és utána lehet vadulni, azt teszek rá amit csak szeretnék(2.2es Miui-ról hallottam h jó, illetve a 2.3as Cyanogenmod 7et próbálnám még ki :) viszont letöltöm a 3.3as OR-t, kicsomagolom, feldobom az sd gyökerébe, recovery mód, és semmi... vagyis csak ennyi : "E:signature verification failed Installation aborted" na erre tudtok vmit mondani? jah és bocs ha baromságaokat kérdeznék, még eléggé kezdő vok ebben a dologban :) még annyi, hogy sztetek melyik a legjobb Fw, ti mit használtok, mire esküsztök, érdemes egyáltalán feltenni mást, mint a gyárit??? szebb, gyorsabb, megbízhatóbb??? köszi a válaszokat előre is :))

    "Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

Új hozzászólás Aktív témák