Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Konflikt

    addikt

    válasz #16820480 #595 üzenetére

    szifon fules: nemtudom sajnos, meg ennek a gyarijat sem probaltam ki.

    sms ertesites: ugyemlekszem h megjelenik az sms thread-ban egy kis info ikon ha megkapta, es ha arra ramesz, akkor van vmi info benn, talan mobilszam, meg idopont, de ebben nem vagyok biztos. eleg, ha a kis ikon megejelenik, akkor mar tudom h megkapta a cimzett.

    playlist: lehet letrehozni playlistet, es lehet hozzaadni bmelyikhez szamokat: bemesz a songsba, majd kivalasztod a szamot amit akarsz, es menu->add to palylist, majd megkerdezi h current/new/v ha mar krealtal, akkor azok nevei is ottvannak a listaban.
    szval eleg korulmenyes, mert egyenkent kell minden szamot hozzaadni. (legalabbis nemtalaltam olyat, h csoportosan lehetne hozzadani egy listahoz szamokat, de lehet h van iylen is)

    a pulsar 1.2.1-hez:

    igy par ora alatt ami lehet rola mondani: gyors, rakas 2.1 cucc benne van (galeria, lanucher, live wallpapers, stb) de neha a lanucher beakadt. ja es a marketben mar latszik az earth - nemkell a hackeltet sd-rol felrakni -, meg par live wallpaperes cucc is. valszeg ez azert van, mert az aboutba is azt irtak h ez 2.1-es rom, igy a market enegedi ezeket. ujraindulas nem volt egyszersem. facebook accot tovabbra sem lehet hozzaadani a contact-okhoz, felugrik egy feher kepernyo, es visszalep az accounts&sync settingsbe. mp3bugot nemtudtam probalni, mert bent csak edge van, igy netezeskor sem lep fel 3g/hsdpa-ra. majd kint, este ugyis koncert:) viszont a root megszunt!

    de miutan megvolt a rootolas, egybol kaptam a restartokat: egymasutan 4x, (ilyenkor csak a pin keresig jut el, vagy addig, h eppen h bejon a homescreen, es ujraindul). szval en arra gyanakodom, h lehet a root miatt vannak a restartok.

    Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

Új hozzászólás Aktív témák