Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petipetya

    nagyúr

    válasz petipetya #3444 üzenetére

    A cm6 topicban is írják:

    - figyelem, az itt olvasható szöveg a google fordító segítségével jött létre, megtekintése csak nagykorú felügyelete mellett ajánlott -

    "Nem kapok értesítést PUSH egyes alkalmazások, mint a GO SMS, Twitter, stb Először azt gondoltam, hogy lehet az adott alkalmazást, hogy ad nekem a hibát. De most már észre, hogy több apps nem ad nekem értesítést, ha kéne. Lehet, hogy ez egy CM6 kiadásakor vagy néhány probléma lehet, hogy hiányzott? Ápolás, hogy tudassa velem a gondolatait?"

    "Megvan ugyanaz probléma-val Meebo IM. bár én kap egy audio értesítést, hogy kaptam egy új üzenetet, én nem kap egy értesítést vezetett.
    próbáltam felállításáról vezette értesítést a cm lehetőség, de az egyetlen vezető értesítést kapok, amikor meebo elveszti a kapcsolatot a szerverrel. ebben az esetben a LED nem villog, mint én felállította a cm-lehetőség, a led csak világít a színes én meg azt, hogy amíg én zárja meebo.
    szabványt vezetett bejelentések, mint a nem fogadott hívások, illetve sms-ben jól működik."

    "nincs rá lezsóidő"

Új hozzászólás Aktív témák