Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ThorsHUN

    őstag

    válasz zack #226 üzenetére

    Jo neked, ha ilyen archivalasbol jo bevetlhez tudsz jutni. Gz.
    Ettol fuggetlenul nem a konvertalas technikai resze az amit megkerdojeleztem, hanem az uberbrutaljo kep/hangminoseg szuksegesseget 3 " kepatloju kijelzon. Az elvezhetoseg legyen meg es csokolom.
    Zokon vetted, hogy egyesek leszoltak/beszoltak, de legalabbis figyelmeztettel ra mast, hogy mire szamithat, ha az andoridOSt/ezt a telot szidja.
    A "kritikus szemmel meltatas" es a fikazas, leszolas kozti kulonbseg a mondando megfogalmazasaban es a mondando celjaban keresendo. Nem az "szvsz" odabiggyeszteseben. (De basszus ne mar, hogy errol oktatast kelljen tartani:S)
    Mas topikokban gondolom nem tettel olyan valosagtol elrugaszkodott kijelenteseket, hogy:
    "Multimédiában jobb lehet az Arena. Mindezt 1/3 áron"
    "uram bocsáss meg, 2010 Q1-ben kiadni egy olyan felsőkategóriás telcsit amiben igazából semmi említésre méltó újdonság, újítás sincs... "

    Az egy dolog, ha elmondod, h nem tetszik, mert neked az omniad divx lejatszasa es a benne levo fenykepezo tudasa jobban tetszik, mint amit a milestone-rol teszt alapjan meg tudsz itelni.

    Amit leirtal az androidrol... az android sokkal gyorsabb mint a WinMo es a Symbian (szerintem, az altalam latottak es tapasztaltak alapjan)...
    Roviden: A WinMo es a Symbian mar uton van a halalos agy fele, az android pedig most erik felnotte.
    Egy eve meg winMo-s vagy Symbian keszuleket valasztottam volna. Most mar megeri az androidot valasztani. Egy ev mulva a kerdes fel sem fog merulni.

    Uj rendszer, gyors es - szerintem - alazza a tobbieket. Raadasul nyilt. Ezert a "hiszteria".

Új hozzászólás Aktív témák