Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Wesder #28 üzenetére

    "Arra akartam utalni hogy mindenből a leglegleg, és ez akàr tetszik akàr nem pofàtlansàg, mert úgysem fogjàk tudni betartani szerintem."

    Tökéletesen egyetértek. Pláne, hogy igazából öngyilkosság is lenne bármilyen márka részéről közel tökéletes telefont kiadni.

    +1, ami pláne a leglegleg témához tartozik: hTc és kamera témától őszintén szólva már rosszul vagyok. Minden évben beharangozza a hTc, hogy mostmáraztán tényleg odafigyelnek rá, legjobbak lesznek, etc, ehhez képest a csúcsmodellek között minden évben az egyik legroszabb kamerája a htc-nek van. Samsung, lg rendszeresen rommá alázza ilyen szempontból, szóval ha valakinek a kamera a prioritási listájának a tetején van, és csúcsmodellt keres, szinte biztos, hogy nem htc-t választ. Cserébe mondjuk a kávát kivéve gyakorlatilag minden másban szerintem rendszeresen lealázzák a konkurenciát, de ez már teljesen szubjektív dolog, kinek mi. :)

    szerk.:
    #27 locaLpatrioT: Erre már nem is mondok inkább semmit, nem etetem tovább a trollt. Részemről innentől minden hsz-ed htc témában autoignore. Remélem Te is így teszel majd velem, de ha nem, az se érdekel. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák