Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    Tegnap találtam meg a Win Store-ban, asztali gépre. NYilván nem egy AAA játék, de szerintem elég jó a hangulata.
    Singlében elég érdekes, amikor a tapicskolós húzásokat beadja, és egérrel kell végighúzni, mert asztali gépen egy kicsit gumis-taknyosnak tűnik az irányítás, nem olyan patent, mint várnám, de lehet ez szándékosan ilyen, hogy multiban a konzolosokkal is lehessen játszani?

    Némi single után bementem multiba, és jókat fogócskáztunk, nekem a régi 1.4-es CS hangulatát idézte, eltekintve a gumis irányítástól.

    Viszont volt egy olyan férfi karakter, akinek nemcsak a kezében, hanem a vállán is volt egy fegyver, mint a predatornak. Lehet ez a xenomorph kasztnak a kiváltsága? A csóka elég jól aprított, de volt, ahol nagyon kellett tekernie, hogy dobogós legyen :DD
    Szerintem fogok még vele játszani jópárszor :C

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Én teljesen rákattantam erre a játékra. Bár még mindig vannak homályos foltok, hogy mi merre hány méter, de nagyon berántott.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Senki nem tolja már PC-n ezt a játékot? Pedig nagyon bejön a hangulata, és lenne egy csomó kérdésem, amire viszont nem sikerült alapból rájönöm ...

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    Na akkor csak így naplószerűen bejegyzem: booty hunternél sikerült kinyitni VOSK és az EER15 fegyvereket is a maelstorm után. Mivel nem tudtam, melyiket lesz érdemes fejleszteni, ezért egyiket sem húztam, hogy alapon tudjam őket összehasonlítani.

    Maelstorm tetszett, viszonylag haladós is, amíg nincsenek set-páncélba öltözött játékosok az egyedi fegyverrel, vagy a maxra húzott lvl6-7 fegyókkal. DE még akkor is működik úgy ahogy, ha sikerül meglepni az ellent. VOSK iszonyat gyors, ellenben kicsit is sebez nagyon :( Meg hamar kiköpi a tárat, általában az az érzésem, hogy maelstormmal biztosabban lehet állva maradni. Az EER15 meg még nagyobb csalódás alapon, mert bár viszonylag jó a sebzése (bár volt már, aki előttem rohanva 7-et kapott a hátába, mielőtt megfordult és fejbelőtt - de ott feltételezhetően más progi is működött a háttérben) a tűzgyorsasága nagyon lassú (és szerintem a lövedéke sem túl fürge), néha úgy ugrálnak keresztbe előttem 1 vs 1 esetben, hogy el sem találom. Ezért végül a maelstormot húztam fel az ott elérhető 4-es szintre. Páncélrombolása nem túl nagy, de kipróbálni sem tudtam még igazából, mert mire az upgradet megcsináltam, az időre menő küldiknél beadta, hogy érjek el egy rakás kill-t a sapperral, így azzal toltam az este. Ott közben meglett a második turretem, na az méginkább kalaptrágya kategória, szinte mint ha nem is lenne semmi. Úgyhogy maradtam az alap turretnél, de legalább a szükséges kill összejött. Így ma estére tolódott a fejlesztett Maelstorm tesztje... :K

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák