Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bostone

    addikt

    válasz jonnyjoker01 #23 üzenetére

    A blogodat átnézve, szerintem megtaláltad a több órás elvárásoknak megfelelő elfoglaltságot. :)
    Szerintem ez a kampány rendszer, kényelmesebb lehet mobilon, mint a hagyományosak.

    @alldaybig:
    Azt nem mondtam, hogy nekem két perc volt megszokni, néha még most is az ajtó mellé szaladok. :) Csak a saját példámat tudom idézni: erre a célra vásároltam egy kontrollert, hogy az esetlenségemen változtassak. Amikor kipróbáltam, egyértelmű csalódás volt, finoman körbelőttem mindenkit, ők meg lehenteltek. Vissza is dobozoltam a cuccost, bár még nem döntöttem el a sorsát, de valószínűleg elajándékozom vagy eladom. (MC4)

    Egyéb:
    Nem tudom, másnál feltűntek-e különös képességgel bíró ellenfelek vagy csak az én szemem káprázik.
    1. Azt már megszoktam, hogy olykor a fedezéken át is eltalálnak, de amikor falon keresztül, vagy tőlem néhány virtuális méterre lévő játékostárs késébe futok, akkor elcsodálkozok, hogy ilyen is előfordul.
    2. Az extra sebességgel bíró kollégák. Egyik pillanatban itt, a másikban ott. Valójában nem is mozdul, hanem "csúszik". Azt hittem az internet rakoncátlankodik, de a többiek normál mozgást produkálnak.
    3. Úgy tudtam, hogy csak a sniperek képesek fake célpontot előállítani magukról, ma viszont erre a műveletre képes volt egy assault egység is.

    Amikor ezeket az érdekességeket tapasztalom, általában egyedül maradok a csapatomból a kör végére, ugyan miért? Léteznek már közismert csalások vagy üldözési mániában szenvedek?

    Egyéb2:
    A helyezések, mi alapján működnek? Mit számol? Kill/death arányt?

Új hozzászólás Aktív témák