Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • golyós

    őstag

    Szeretem a játékot de multiplayerben gyakorlatilag esélytelen vagyok bármire is.16-os szinten vagyok és az ellenfelek általában 48-as szinten mozognak.Lelőni őket szinte lehetetlen, ők viszont futtában, kilométerekről kilőnek 1-2 lövésből míg én 8-10 lövésből sem tudom őket likvidálni.
    Nálam ez egyértelmű csalódás.
    A küldetések jók viszont van 1-2 olyan pálya aminek 15-20-szor is neki kell futni mert nehéz.pl: clear all room
    itt 7 sec van egy küldetésre ahol egy páncélos-egy detonátoros és egy túsz fejéhez fegyvert fogó terrorista mellé még 1-2 sima harcos is bejátszik.7 sec alatt lehetőleg 1 lövéssel likvidáld őket.
    Ami viszont tetszik, hogy rontás után nem ugyan az a pálya jön vissza hanem random keveri a pályákat, tehát nem könnyű betanulni.
    A sniper küldetések is nehezek főleg amikor a csapatot kell védeni és 90%-os pontosságot kér időre. Rengetegen jönnek.
    A többi részével nem játszottam de lehet, hogy benevezek azokra is mert összességében jó, nem könnyű végig hanem néha bekeményít, így küzdeni kell végig.

    Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

Új hozzászólás Aktív témák