Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaluC

    Modder

    válasz Ramses07 #50 üzenetére

    Ha nem gond akkor én is hozzászólnék pár gondolattal:

    Ramses07: remek ötlet és elképzelés. Gratulálok :C

    A "Pimp My PC" már volt! A GameStar hívta életre egy játék keretében. Nagy lendülettel vetették bele magukat. Volt egy elképzelésük, ami nem is volt rossz. Úgy gondolták, hogy majd szponzorokat keresnek és velük "üzemeltetik" a műsort. Pont úgy mint a fentebb emlegetett autós verziónál. Össze is szerveztek egy csapatot akik a ModDoc's (Magyarúl: Modding Dokik) néven lettek bemutatva és ezen a néven tevékenykedetr a csapat. Tagok Joy, Dokibá, BaluC. Meghírdettek egy jétékot és mindenki beküldhette a vágyait, hogy milyen moddot szeretne készíttetni a SAJÁT gépéből. Aki rendesen megírta hogy mit szeretne (és nem csak annyit, hogy "Nekem mindegy csak minden játék fusson el rajta" :W ), azok közül kisorsoltak egy szerencsés olvasót. Időpontra oda rendeltek minket és a nyertest és forgatták az átadást. A tulaj elmondta élő szóban a vágyait, majd elment a gépét meg szétkaptuk és ötleteltünk a kamerának. Kijött a stáb, megnézték mi készül, készítettek pár vágóképet és kicsit beszéltettek a munkafázisról, hogy mi történik.
    Aztán időpontra kellett kész lenni: szétkapni, átszabni kívül-belül, megépíteni / kialakítani amit kell, lecsiszolni, lefesteni, fényeztetni, összerakni, belül is átalakítani, modernizálni, rendet rakni, visszavinni, átadni a tulajnak. És mindezt forgatták és átadás és vissza adás között csak ~3 hét telt el! (lap leadás, videó vágás miatt).
    Az első gép egy Subaru témájú gép volt. nekem veszettül tetszett! Nagyon jó lett. Verseny minőséget kapott a (mázlista) srác.
    A második egy Fradi PC-t szeretett volna (éljen a sorsolás) és meg is kapta a gépét a Fradi páján két vagy három akkori játékos adta át neki. Nagyon nagy élmény volt a srácnak és az apjának is 😃

    Aztán itt megszakadt a széria, pedig úgy tudom hogy az olvasók imádták! Részleteket nem árulok el...

    Megszállott MODDER -> http://black-mod.com -> Modder Toborzó Központ! Ujabban itt vagyok aktív

Új hozzászólás Aktív témák