Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feco72

    Modder

    válasz FID #25 üzenetére

    Láttam pár munkádat meg a fórumon hozzászólásokat, tudom hogy vannak bőven versenyképes dolgaid :K
    De elsőnek maradjunk a Ramses ötleténél. CM verseny nincs gép amit csináljon. A szponzor kérdés, ahogy rudi mondta nem a PH! sara, ahol lehet segítenek, de a cégek... szóval hagyjuk. Csabinak most sikerült szerezni egy gigabyte alaplapot :Y ??
    Szóval az alap: CM verseny kéne gép.
    1: valakinek van komplett cucc, amit odaad neki a versenyig ,csinálja meg, cserében olcsóbban lesz kész.
    2: nincs komplett gép, x-nek ház, y-nak táp, de odaadják neki, ezért erkölcsi elismerés ( tudom, ez nem sokat ér), esetleg verseny után visszakapják a darabokat.
    .
    ..
    N+1: itt jönne ez fórumos/börzés dolog
    Vannak egyéb versenyek is évközben, akkor ne egy fél nap alatt a címlapról lemászó blog legyen belőle ( bár mint látom sokan odafigyeltek rá és szurkolok neki, hogy sikerüljön), hanem legyen külön helye, ahol ha van olyan akkor kiírom, hogy kingston memória verseny van, ötletem ez meg ez, de se lapom se memória nincs, akit érdekel írjon és megbeszéljük.

    A normál moddolásos költségeknél tudom mi a hozzáállás, persze sokallják, de mindig azt mondom, ha elosztom a munakórával (anyag nincs benne!), akkor minimálbérre se futja. Ez van, ebből itthon tényleg nem lehet megélni.

    mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

Új hozzászólás Aktív témák