Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szlibud

    tag

    válasz rizso #111 üzenetére

    Nos hát megvolt a síelés, jön a beszámoló a netről.

    Bementem az első Hoferbe, vettem Yesss Classic Starter szetet 5 euroért, örültem, aztán ahogy le van írva az oldalukon küldtem SMS-t arra a számra ami az 1GB adatnál meg van adva, visszajött egy SMS, hogy nem ismert kérés, mondjuk akkor nem értettem, de úgyse tudtam mit csinálni, aztán még volt némi problémám az APN-el mert magától nem rakott be semmit, aztán a kis füzetben nehezen ugyan de megtaláltam, és aztán beindult a net, örültem megint.

    Egészen a 4. nap reggelig, amikor is nem ment többet, és a telefon adatforgalom számlálója szerint (mert egyrész rajta használtam napközben, másrészt rajta keresztül osztottam meg a géppel) még csak 500MB-ot használtam, amire amúgy is figyeltem h kitartson az 1 GB-nak hitt adat 1 hétig.

    Aztán a gép bőszen a feltöltést követelte rajtam, amit aztán nem tettem meg, mert min 20 euroval lehetett volna, amire nem volt szükségem, így maradt volna h megyek a hoferbe másik kártyáért, volt is 1 a közelben, de egyébként meg lebetegedtem úgyhogy végül kihagytam inkább azt a 2 napot.

    Szval lényeg h. a Classic starter szet tarifája szerint számolta adatforgalom alapon az adatot és ennyire futotta az 5 euroból. Nem tudom hogy lehetett volna az 1 gigást aktiválni, lehet a starteren nem is lehet. Nem is lett volna amúgy gond, elég lett volna az 500 mega is ha úgy számolok, így legalább 2 nap teljes kikapcsolódás volt a végén, igazából második nap már élveztem is h nem pityeg percenként a telo valamit :)

    Boccs látom kicsit hosszú lett, de hátha valakinek hasznos lesz...

Új hozzászólás Aktív témák