Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bounasieaux

    csendes tag

    Örülök és várom a híreket!
    Viszont had adjak hangot felháborodásomnak amiért egy mondattal elintéztétek a Motorolát. Meg már bocsánat de ekkora hülyeséget leírni, hogy a Milestone 2 óta hallgatnak... A CESen az utóbbi évek legforradalmibb telekommunikációs eszközét mutatták be szerintem, és ezt még nagyon sokan így gondolják. Lehet, hogy most jön az európai variáns.

    Ez kb olyan mintha valami autós expóról szóló írásban folyton a Fordról meg az Opelről írnátok (mint itt a Nokiáról meg a Samsungról) aztán megemlítenétek hogy lehet hogy a Citroën is gyárt autót idén...

    Na meg az sincs rendben szerintem, hogy az LG jön ki először 2magos telóval. "LG-nél az Android a menő, a kétmagos processzort ők nyomják először a Motorola mellett" korrektebb megfogalmazás lett volna.
    De ne értsetek félre, tudom, hogy amúgy lelkiismeretesen foglalkoztok Motoval, talán többet is mint amennyit piacirészesedés alapján megérdemelne, de ezen kicsit kiakadtam.
    Ez már csak nagyon személyes vélemény de úgy gondolom, hogy innovációban és designban azért ők az elsők.

    SonyEricsson k300i->Motorola V3xx(jó cucc)->HTC Desire(mégjobb :) )

Új hozzászólás Aktív témák