Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz szezso15 #139 üzenetére

    ha jobban belegondolok a 2,4 gb-bol is ki lehet jönni

    1gb a zenének, fel giga a fotoknak( kitorlod a szemetet, es csak a jókat hagyod meg, esetleg atmeretezed 480*800-ra, úgyse tud többet a képernyő, akkor viszont nagyon sok elfér )

    fél giga az appoknak, es fel giga egy jo féle jateknak

    szukosen de ki lehet gazdálkodni, max többet kotod a gepre

    pl nekem 8gb+5.6 GB van androidon, de a legtöbb adat csak rajta van és alig használom, csak lustasagbol hagytam fent

    mondjuk ha utazol es megneznel egy filmet akkor kell kicsit mokolni hogy raferjen( bár a wp7/zune
    úgyis atmeretezi, tehát lehet nem az 1 giga se)

    mindenesetre kellemetlenül kicsi, de ha kártyafüggetlenül 55K lesz... vagy lightos elofizuba 30, azért kapsz egy gyönyörű, gyors,nagy kijelzős telót

    tehat nem rossz vétel ez, ha újat veszel(persze egy hasznalt dhd, omnia7 vagy sgs1 is ennyi, de az hasznalt)

    FM Rádió van benne? az Jó lenne ha unod a zeneidet

    egyébként az az elmeletem hogy szándékosan csesztek el a 4gb-tal, mert különben senkise venné meg a htc-ket meg samsungokat joval drágábban, tehát a háttér ben megállapodtak

    komolyan mi költség lett volna egy microsd slot, vagy plusz 4gb, szerintem nem sok

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák