Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Navaren

    aktív tag

    Érdekes kérdés, hogy - persze nyilván a fogadtatástól és az eladásoktól függően - most megmarad-e hosszabb távon is a 4 inch-es kijelzővel operáló telefon a termékpalettán, azaz éves frissítést kap-e majd az "SE" széria is (bár gyanítom, hogy ebben az esetben nem sokáig lesz ez a neve), vagy ez csak amolyan kísérlet jelleg, hogy van-e tényleg akkora igény az ekkora méretű kijelzőre, mint azt a kifutó 5S széria eladásai mutatják.
    Arra is kíváncsi lennék, hogy ha az SE hosszabb távon a kínálatban marad, akkor a "nagytesókkal" együtt 3 telefont frissít szeptemberenként az Apple, vagy ez a kügyü mindíg fél év elmaradással frissül majd a mostani protokollt követve.

    Mindentől függetlenül ez a telefon egy kicsit tényleg még talán az Apple hype-hoz képest is túlfújt, nem tudom, érdemel-e külön adást akár Tőletek is.
    Tényleg nem trollkodni akarok (jelenlegi is iPhone-om van nekem is, tulajdonképp 2009 óta), de mind a külső, mind a belső korábbról már ismert és alaposan le is tesztelt, nem tudom, mennyi újdonságot mutathattok úgy általában bárkinek, aki a termék célközönsége.

    A két generáció fúziója pedig önmagában talán nincs akkora durranás, mint amilyennek sokan gondolják, nem?

    [ Szerkesztve ]

    iBalu // Ordo Ab Chao //

Új hozzászólás Aktív témák