Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K82

    őstag

    válasz benjonino #11 üzenetére

    1. Lassulást, lagot még nem tapasztaltam, amióta nálam van (vagyis kerek öt napja). Fordítási hibák vannak, de én amúgy is jobb szeretem angolul használni szóval ez nem zavar. Tény h nincs annyi beállítási lehetőség mint CM-en, de egy GravityBox pillanatok alatt megoldja a hiányosságokat. S mivel az OxygenOS-t a ParanoidAndroid-tól is átcsábított emberek fejlesztik, szerintem csak idő kérdése a plusz funkciók bekerülése. A 2.1-es verzióban már pl. lehet babrálni egy kicsit a színhőmérséklettel, a fotós részhez is adtak plusz funkciókat.
    2. Semmivel sem rosszabb mint az eddigi telefonjaim, tisztán és érthetően hallom a hívott felet és ez visszafele is igaz.
    3. 1+1-on nem volt, de az akkuidő ebben is szűk egy nap a használati szokásaim mellett. Rengeteg olyan tesztet olvasok itt MobilArénán ahol dícsérik a telefon akkuját (visszafogott használattal akár másfél - két nap is meglehet jellegű dologra gondoltam), de egyik sem bírja egy napnál tovább - nálam. Moto X2, Meizu m1 note - mindegyik megadta magát estére, pedig majdnem 1000mAh-val nagyobb az m1 akkuja.
    4. Nem jobban, mint mondjuk a 801-es az X2-mben. Játék mint olyan csak Ingress van, viszont az elég sokat fut, ahogy Waze is: 23°C-os szobában is csak langyos volt a burkolat, szóval semmi extra.

    Pixel / OnePlus Pad

Új hozzászólás Aktív témák