Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    A telefonálás minősége - végre kipróbáltam :B - minimum 10/9-es szintű. Nagyon elégedett voltam vele. :K Egyáltalán nem "recsegett", mint a legtöbb kínai. (Lehet, hogy a többség ezt észre sem veszi, de nekem rá van állva a fülem erre a "tipikus, kínai frekvenciára", ami zajt sok készülék beszédhangszórója kiad, pontosabban amin van egy kis minimális, de hallható, és ezáltal számomra irritáló rezonanciája.)

    Mellesleg a "történet" (értsd: hogy valamelyik batár kiváltja-e a Haier-t) vége az lett, hogy a Cubot-ot átvette tőlem a nagynéném (Jiayu F1-ről váltott), és úgy döntöttem, hogy a Mlais-t sem tartom meg, mert kicsit drágállom, illetve annyi készülék van még, amit ki szeretnék próbálni... :D A Haier meg töretlenül teszi a dolgát. :K (Tehát nincs valós okom váltani.)

    Amúgy mindkét készülék megfelelt volna az igényeimnek, a Cubot is. A "normál" sebessége ugyanis tökéletes, a hangminősége is 10/8-as (nagyon minimálisan megvan benne a fentebb említett zizegés telefonáláskor), és nagyon jó érzetet kelt kézbe véve. A használhatatlan GPS meg nem mozgat. :DDD

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák