Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz <Adamsky> #37 üzenetére

    Pff, passz, én mindig is normálban használtam, csak néha ha épp játszottam pakoltam fel maxra, de most valamelyik Mi topikban olvastam, hogy valaki Max-on használja, kipróbáltam és lám, tényleg jóval pörgősebb az egész rendszer.
    Szerintem az elejétől így van(arra panaszkodtak, hogy mióta csak 2 mód van, és nincs energiatakarékos, de az is lehet KK-val függ össze).
    Egy mozgó háttérnél tűnt fel(mással amit próbáltam nincs gondja, de egyszerűbbek is), ennél, ami ugyan eléggé izzasztó tud lenni a vasnak, ha úgy lövöd be, de azért mégis na.. De mindegy is, maxon tökéletes ezzel is, és minden más is pörgősebb, tehát nem csak a háttér a gázul megírt, mert Max állapotban appok is jóvol pörgősebbek. Ami azért gáz, mert ok, hogy a normálban visszaveszi a procit, ha nem kell, de ezek szerint nem emeli meg, amikor meg kellene. Nem azért veszek ilyen vasat, hogy vissza legyen fogva, és a "normál" nálam nem is feltételezi, hogy visszafogott lenne, csak akkor, ha nem lenne muszáj hajtani. Ezek szerint tévedtem..

    (#36) trebrona:
    Igen, közben már megtudtam..

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák