Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz Sn00k #9 üzenetére

    Nem véletlen, hasonló a design alapelve a kettőnek. Csak az a probléma hogy a V6-nál jobban működik... :D Viccen kívül, én köpködtem legjobban az iOS 7-hez való komoly szintű hasonlósága miatt (mind itt, mint az angol MIUI fórumon), de mindenféle vicc nélkül ez sokkal jobban néz ki, pont eltaláltak mindent (na jó, nem, de ez még csak béta). Ive rossz helyzetben van... szerintem ha ilyen lett volna az iOS 7, senki se panaszkodna és nem lenne szitokszó a neve több helyen.

    (#10) icecave: Szerintem a sebességgel nincs olyan nagy gond, csak a RAM-kezeléssel, az még mindig rossz nálam... de hát mit várok, még így is jobb mintha egy 4s-t vettem volna a Mi 3 helyett, elviselhető kompromisszum.

    Amúgy aki ki szeretné próbálni a MIUI-mentes telefonján, az megteheti a MIUI Express segítségével. :) Csak kérdés hogy ti mennyire fogtok frissítést kapni, illetve milyen appok vannak hozzá...

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák