Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolto

    őstag

    válasz Anubis_9 #2 üzenetére

    Hát ez igazán konstruktív, témába vágó hozzászólás volt, és nem is kellett sokat várni rá. Persze megértem a keserűségedet, csak ezzel a "sohat többet Miót, Wayteqet vegyetek, emberek, az nem szop@t meg a frissítésssel" üzenettel ebben a topikban nem sokra megyünk, mert ez a Mio már nem az a Mio.

    Négy év alatt nagyot fordult a világ, és az új Miók tényleg használhatóak, komplett termék benyomását keltik, ráadásul megfizethetőek és legálisak. Értem én, hogy Wayteq-ed van, jó is az, de ha már megemlítetted, azt is megírhattad volna, milyen szoftverrel használod, mert ugye az többet elárul egy PNA-ról, mint hogy ki gyártotta a vasat.

    Hogy a vashoz is hozzászóljak, nekem is szimpatikus az új Mio-koncepció, bár tény, hogy nekem nincsenek kellemetlen emlékeim a korábbi, kellemetlen fejleményekkel kapcsolatban. Icipicit talán sótlanok ezek az új vasak, főleg az egyszerűbbek, de teljesen jól használhatók. Az egyetlen komoly bánatom, hogy lassúak, néha másodperceket kell várni arra, hogy történjen valami a gomb megnyomása után. De ez teljesen rapszodikus, néha egész jól szedi a lábát, aztán egyszer csak mintha megaludt volna a tej a szájában.

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

  • ferikek

    aktív tag

    válasz Anubis_9 #2 üzenetére

    nekem c720 volt, több, mint 100-ért vettem. engem is behúztak a csőbe, de én kibújtam, mert vettem nemrég hozzá legális FULL EU igo8-at 24-ért (PNA-ra valót) így azért jobban jártam, mintha vettem volna egy új navit 25-30-ért, abba sygic-et 10-ért:)

    igo primo? az tuti legális:) ha más is lop, én is lopok:) qrva jó:) micsoda emberek vannak... é s csodálkozunk, ha nem fejlődik a NAVnGO + elmaradnak a frissítések a legális felhasználók számára:) hülyék mindig lesznek:)

    [ Szerkesztve ]

  • Muhahaha

    csendes tag

    válasz Anubis_9 #2 üzenetére

    Nem értem, hogy bármilyen navi teszt van, valami okos wéjtekes bértollnok mindig beleböfög valami odanemillő baromságot. Az egész márka egy nagy szégyen. Megértem a jelenséget, minthogy számlát sem kapok a festőtől, de hadd ne legyünk már rá büszkék, hogy Magyarország szinte az egyetlen hely az EU-ban, ahol a navi piacon ilyen zsé brandek a sikeresek.

    Muhahaha

Új hozzászólás Aktív témák