Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • T.Peter

    őstag

    válasz Karma #8347 üzenetére

    Köszönöm a választ. Hasznos volt.

    "Tehát kizárólag arra jó, hogy aláíratlan appokat tegyél fel - hivatalos appok sem mennek fel vele. "
    ,,lol. Akkor így biztosan nem is fizetnék érte. Ennél a hivatalos út és a 10 app korlát is jobb."
    ,,Azzal sem mennek fel aláírt, marketplace-ről származó appok, a Chevron is olyan. Vagy igen?"
    ,,Egyedül a gyártói appokkal van baj, vagyis nincs interop unlock. Minden mást fel tudtam eddig tenni, bár kevés cuccot használok, azok többsége pedig eleve Zune-ról jött. :)"
    ,,Akkor azzal is menni fog, a Chevron ugyanazt a unlockot csinálja, mint DevUnlock, csak olcsóbban és dev accountot."
    ,,Vagyis mindent fel tehetsz amihez nem kell interop unlock. Illetve én azt is feltettem, egy alkalmazással, de végrehajtani nem tudok vele. :DDD"

    Ezek alapján szerintem nem értettem félre. Úgy jött le nekem a szövegből, mintha marketből nem lehetne alkalmazást letölteni akkor, ha unlock-olt a készülék. Warez-olni meg szerintem lehet chevron-nal. Az új nokia alkalmazások is kikerültek más gyártmányú, unlock-olt készülékekre. Más kérdés, hogy azok amúgy is ingyenes lesz más készülékekre is. Bár hogy a kikerült nokia drive tartalmazza-e az offline hangos navigációt (ha tartalmazza, az máris probléma), azt nem tudom, de a más telefonokra marketplace-ről letölthető változat nem fogja tartalmazni.

    (#8348) Blyan: Köszönöm neked is a szöveget, megértettem belőle.

    Azt tényleg nem mondtad, de a ,,hivatalos appok nem mennek vele" szöveg azt jelenti, hogy marketről jövő alkalmazást nem tud futtatni, és ezen akadt meg a szemem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák