Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutis

    őstag

    válasz Barthezz2 #7563 üzenetére

    Várj, mert te most keversz valamit. A terjeszthesse alatt ne azt értsd hogy megveszi a lemezt, sokszorosítsa és azokat eladja.. Úgy értsd hogy azt a zenét felhasználhatja saját szellemi terméke előállításában és azt bármikor a nagyközönség elé prezentálja mix formájában.Ezt értem "terjesztés" alatt. Ezen szellemi termékről hangfelvétel készül és azt az engedéllyel rendelkező oldalon elhelyezi. Ebben hidd el nincs semmi törvényellenes. Én nem találtam ilyenről semmilyen tiltó dolgot, pedig kerestem.. A felhasználó oldalról is engedélyezve van a letöltés, ehhez az artisjus is hozzájárult, csupán az üzletszerű felhasználást tiltja..Ráadásul mondom, saját oldalról, felhasználó oldaláról közelítsd meg a témát..Nem csinálsz jogellenest ha magánhasználatra töltesz le.
    Aztán ne felejtkezzünk meg az üres médiahordozók jogdíjáról se, cd, dvd, pen drive, flash drive, ennek árába ba van építve a jogdíj, holott ki tudja milyen tartalom kerül rá? Lehet köze nincs a szerzői védelemhez, mégis fizetsz jogdíjat olyan dologért amit nem is biztos hogy igénybe veszel...

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/tutisgsxr

Új hozzászólás Aktív témák