Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsosy

    senior tag

    válasz Alexios #17381 üzenetére

    HTC One X - 160-180k.. Nokia Lumia 800 110k.. Nem egy ár kategóra.. Azért a hd kijelzőnek és a 4 magnak meg van az ára.. De még az sgs2 is olyan 20k-val drágább..
    Amúgy az app-ok száma nem nagyon fog fel tűnni, ha a boltban kezedbe veszed a két telót.. és az appok száma még a teló árában sem érezhető általában.. :D Amúgy azért idő kell, hogy behozzák azt a pár év lemaradást.. De természetesen fontosak az alkalmazások.. de ez így van az első symbianos telefonok óta..

    Blyan: L800 110k a L710 meg 75-80k.. azért nem dupla, de tény, hogy drágább.. cserébe az egyedi-lenyűgöző külső és minőségibb anyagok.. jobb kijelző, erősebb aksi, dupla háttértár és a Carl Zeiss optika sem elhanyagolható (mely a tesztek alapján kimagasló minőségű képeket csinál a mobilok között).. Amúgy én is sokat agyaltam melyik legyen a kettő közül.. megéri-e a plusz költség mind ezekért és nem bántam meg egy percig sem, hogy kiadtam többet.. tudom, hogy nekem hiányoznának ezek a pluszok, ha a 710-et választom.. (ami ettől függetlenül egy remek ár-érték arányú telefon)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák