Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gzbotii

    veterán

    válasz NGA #15889 üzenetére

    En pl nem probaltam, de azert az iOS-es eleg magasra teszi a mercet..

    When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

  • crey

    MODERÁTOR

    válasz NGA #15889 üzenetére

    Pont amit írtál, hogy nem fut háttérben, és nincs notification - akármennyire is béta?
    Üzeneteket kapok rajta, ami WP7-en nem jött át, csak akkor prüntyögött, ha épp az appban voltam. iOS-en működik a rohadék, sőt hívásokat is kapok, amik gyönyörűen megjelennek a desktoppal párhuzamosan :(

    Amúgy visszatérve még a Notification vitára:

    Az a baj a live tileokkal, hogy véges számú (azt hiszem összesen 8 vagy 10- nincs előttem a készülék) látszik a főképernyőn. Ebből nálam elfoglalt alapból 6-ot a Phone, People, céges levelezés, google mail összevonva egy harmadik pop3 fiókkal, calendar - appoitmentek miatt, párom kitűzött csempéje, mert úgyis őt hívom a legtöbbet, office hub, és alul maradt kettő, azaz kettő szabad hely a maradék tile-oknak, amit egyből látsz.

    Ahhoz, hogy live tile üzemmód működjön, ki kel tűzni (micsoda meglepetés) a csempét a főképernyőre. Viszont ha fent van a kik messenger, meg mondjuk a skype, akkor az már el is foglalta a főképernyőt tetejét, ha unlockolom a telót, nem látom, hogy mondjuk három sorral lejjebb mi is történik, mert mondjuk az RSS olvasó, a ME tile, vagy éppen összefogott csoportok, a twitter app csempéje lejjebb került, ami már nem látszik. Persze minden alkalommal át görgethetem unlock után, hogy mi is történt, de kényelmetlen, és messze nem felel meg annak, amit az MS az első WP reklámjaival sugallt és erőltetett, egyszerűen elveszik az ember a csempék között, ha már 25-30 ki van tűzve.

    Persze erre lehet azt mondani, hogy az iOS-en is csak egy pici piros pötty jelzi, hogy valami történt, de ott van egy notification center, ami összegyűjtve jelzi az összes elmulasztott eseményemet, talán nyithatnának egy hasonló irányt a WP8-ban... Amúgy a balra elhúzom és ott van a wifi/3g/bt/airplane switch plusz esetleg notifications számomra instant get kategória!!

    [ Szerkesztve ]

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

Új hozzászólás Aktív témák