Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsosy

    senior tag

    válasz Barthezz2 #15720 üzenetére

    Nem tudom.. én magam nem próbáltam..

    Szóval a fekete, csak ha egymás mellett van de a fehér az mindig feltűnő? :U ;]
    Nekem még egyszer sem tűnt fel a fehér hiba, de majd legközelebb meglesem, ha kezemben jár valami újabb lcd-s teló.. (bár a barátnőm n97 minije szerintem nagyon jó slcd-vel rendelkezik) ;) De ergo a mindennapi használatban ez közel sem feltűnő, ráadásul jóval kevesebbszer fordul elő tiszta fehér a kijelzőn, mint fekete..

    Használtam már jómagam is mindenféle kijelzőjű telefont, szifon 4 és 4s-t is. De egyszer sem volt olyan érzésem, hogy az én 800-asom egy picit is pixelesebb lenne.. szerintem ez csak bemagyarázás erős túlzás.. (persze a felbontása miatt a szifonnál az apróbb betűk a böngészőben olvashatóbbak, de ki a franc akar olyan apró betűkkel küzdeni, ha nagyítani is lehet könnyedén.. :D)

    Én kedvelem ha a színek élénkebbek és nem olyan fakó.. Monitoron is ezt használom és anno 5230 slcd-jén is ezért állítottam alacsonyra a fényerőt..
    De ez már tényleg szubjektív.. ;)
    Ahogy ez az egész kijelző kérdés is.. kinek mi tetszik, mi fontos.. csak a felsőbb kategóriákban a legtöbb gyártó Amoledet alkalmaz

Új hozzászólás Aktív témák