Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oO7

    őstag

    válasz Davey7 #10429 üzenetére

    ezt én sem egészen értem... én is mindenkitől teljes magabiztossággal hallom, hogy márpedig az 1gen készülékek már nem kapnak apollo-t... és kicsit értetlenül állok a dolog előtt... hardveresen minimális az eltérés az első és második generációs vasak között, sőt lehet, hogy a Tango-val még az első generációs vasaknál gyengébb (mind erőben, mind felszereltségben) vasak is jelennek majd meg...
    szerintem a WP esetében nem az iOS-hez hasonló "csúszóablakos" támogatás lesz, hanem minden WP7.X -es telefon megkapja az összes WP7.X -es frissítést és csak azt... én pont, hogy azt tartom valószínűtlennek, hogy bármelyik WP7-es (akár jövőbeli) készülék megkapná a WP8 -at... épp elég technológiát tartanak vissza (HD kijelző, több magos CPU, NFC, stb) ahhoz, hogy a WP7-es és WP8-as vasak között érezhetően nagy legyen a szakadék... MÁSRÉSZRŐL viszont a WP8-nak is szüksége lesz alsó-közép kategóriára és lehet, hogy azért körülbelül a mostani készülékek fognak felelni... amit esetleg el tudnék képzelni az az, hogy valahogy némi pénzért elérhetővé teszik a WP8-at updateként...

    de ez csak az én elképzelésem, nem feltétlenül fedi a valóságot :)

Új hozzászólás Aktív témák