Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiery

    veterán

    válasz Воланд #547 üzenetére

    Amennyiben egy egesz hordanyi Win10 Mobile keszulek erkezett volna november elejeig, azt mondom, talan igazad lehet. De a Lumia 550, 950 es 950XL triobol amugy sem fog milliokat eladni a Microsoft. Es ha eladja vagy nem adja el, mi a kulonbseg? Egyik esetben amugy sem fogja megvaltani a vilagot, a masik esetben pedig nem a vilag vege jott volna el. Sot, le merem fogadni, hogy tul sok penzt se keresnek ezzel a bulival, legalabbis elhanyagolhato $$-t, mint amit a tobbi uzletag hoz. Egy HTC vagy egyeb kisebb hardver gyarto cegnel nyilvan letkerdes lett volna az unnepi szezon elkapasa az uj termekekkel, de a Microsoft nem reccsent volna meg, ha tavaszra kellett volna eltolni a Win10 Mobile es vele egyutt az uj Lumiak rajtjat is. En szemely szerint meg vagyok rola gyozodve, hogy sokkal tobbet art egy permanens, napokon, heteken, honapokon ativelo rossz sajto egy cegnek, mint az a "rongyos" parmillio dollar, amivel tobb kerul a zsebukbe iden. Jovore ugyis elbukjak azt a penzt, mert amint a fanok megvettek maguknak a 950/950XL-t, onnantol jon megint a melyrepules :( Egyszeruen fel nem tudom fogni, hogy miert kepes me'g Satya vezenyletevel is tovabb szorakozni a WP-szimpatizansokkal a Microsoft. A WP7 ota arrol szol a WP, hogy "majd a kovetkezo verzio, majd jovore, majd figyeld, az mit fog guritani". Azt hittem, a WIn10-zel vegre helyere kerul az egesz platform, vegre a jelenben fog jol mukodni az egesz gepezet. Erre megint lehet varni a kovetkezo frissitesre es a kovetkezo hullamban erkezo telefonokra. Agyrem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák