Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kato78

    tag

    Hogy melyik oprendszer a jobb? Ugyanolyan az összes. Vagyis majdnem. A legjobb a BB volt eddig amit használtam, de sajnos a droid kinyírta, helyesebben maga BB nyitott későn, elrobogtak mellette a többiek. Droid sem rossz, sőt, egy Nexussal biztosan a kapható legjobb telefonos oprendszer+készülék páros. Olyan kb., mint a WP és a Lumia. Minden frissítés azonnal elérhető. Droid nyitottabb rendszer, milliónyi app elérhető rá, talán a legjobban testreszabható. Itt a gyártók a szűk keresztmetszet, mert a zászlóshajókon kívül elég kevés készülék kap olyan támogatást, mint az MS/WP vonalon, vagy az Applenél pl. Apple -t ismeri mindenki, szerintem egx mesterségesen, de sikeresen keltett hiszti után a tömeg vonzódik a méregdrága készülékekhez, státuszszimbólumként tekintenek sok helyen rá, pedig annyit azért nem tud, vagy ér. WP megosztó, mert ha az MS lépi meg amit az Apple, akkor szemét cég, lád terméktámogatás, készülékek mennyisége, minősége, pedig racionalizáltan nézve felesleges az, amit pl. aSamsung tesz, millió közel egyforma készülék, még most is 4.4-es droiddal, vagy jobb esetben 5.1-vel, ami aztán úgy is marad a készülék életciklusa alatt. Sony kicsit jobb talán, vagy LG, de egy kutya, sok szar van ebben az 40-70e ft -os sávban. Ezek minősége, használhatósága megkérdőjelezhető, vagy itt vagy ott kilóg a lóláb. Értem ez alatt pl., jó hardver, szar kamera, vagy kamera megüti a jobb szintet, de a telefon dobálja a hálozatot, ... Erre itt a L650, mindenben hozza a kötelezőt, alakul az ára is, de mindenki szidja. Pedig ez az a telefon, amelyik éveken keresztül úgy fog működni, mint az előd L625 tette.

Új hozzászólás Aktív témák