Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    Én is gondolkoztam a váltáson (5S). Nem fogom lecserélni. Zsebemben hordom a telefont, egy kézzel szeretem használni, emiatt a méret nem elhanyagolható. Nem értem, hogy miért kellett beszállni a méretharcba. Persze megértem, hogy igény van a nagyobb készülékekre, de ezt nem azoknak az embereknek a kárára kellene, akik nem akarnak tablet-nek kinéző tárggyal rohangálni. Lassan elveszíti a tablet a létjogosultságát, a méretben már átfedések vannak a telefonhoz hasonlítva. Valakinek arra kell okostelefon, hogy bizonyos app-okat használjon (GPS, térkép), megnézze a mail-jeit és ezekhez bőven elég az 5S mérete. Nem értem, hogy miért kell elmenni a 2 mm vastagság és fél m2-es kijelző irányába?! Remélem sokáig megmarad az 5S támogatottsága, mert nem tudom, hogy milyen telefont fogok venni ezek után. :(
    Dühít, hogy bizonyos trendek alapján próbálnak meggyőzni, hogy nekem mire van szükségem és emellett egyre kisebb a választék. Szeretem az almás kütyüket, van belőle pár darab (iMac, MB, MB Air és telefonok), de nem tetszik az irány amerre haladnak. Ez a felbontásháború is túlzás, ahelyett, hogy gyártanának matt kijelzős készüléket (itt nem a telefonokra gondoltam).

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák