Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz #06658560 #61 üzenetére

    Szerintem ez annyira nem életszerű mobilon. Jó lehet te ilyen vagy, hogy 15 oldalt is egyszerre átlátsz és tudod mit hol hagytál abba, hol tartottál.

    Én általában max ha hívás van akkor szakítok félbe valamit, pl. fórumot de akkor simán vissza tudok térni az oldalra. De ha nem akkor is jó ha újratölt mert lehet van új hozzászólás a cikkhez.A cikkeket meg végigolvasom általában, nem olyan hosszúak, csak ha hívás van akkor szoktam félbehagyni.

    Amire többször visszaszoktam térni olvasni és párhuzamosan nyitva hagyom a többivel pl. egy vízilabda, kézi meccs, vagy focimeccs online eredmény közvetítése pl. nemzeti sporton, ott kifejezetten idegesítő ha nem tölt újra és a régi eredményt látod még ami nem aktuális.

    Ott viszont lehet jobban értelme pl. Spotifyt, GPS-t használsz akkor nem kell újra betöltődnie, ha kilépsz belőle, vagy whatsapp, skype, messenger és társai. Én ez a 15 oldalt olvasol egyszerre mobilon és mind félbehagyod kicsit furának tartom meg elég kapkodó emberre utal szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák