Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    válasz Susana #3123 üzenetére

    6,2 nem hiszem, hogy lesz. következő a 7-es flyme, de egyáltalán semmi hír nincs még róla.
    kíváncsi vagyok, hogy meg fogja-e kapni egyáltalán.
    egyébként nem látom értelmét, új animációkat tudnak bele rakni, de akkor még jobban romolhat az üzemidő.
    ez egy elég olcsó telefon, szerintem a 6-os flyme-t is az újabb meizukra írták meg már alapból, és simán portolták az M2N-re, azért is lett olyan amilyen.

    nekem is az 5-ös van fent, rootolva (reklám blokkoló, felesleges gyári appok törölve-több szabad memória, stb.) teljesen kiszámíthatóan működik, mindig tudom mi fog történni, 10%-tól a merülés az tud furcsa lenni. ezen lehetett volna javítani, meg az értesítéseken, hogy ne kelljen annyit mókolni, de ha próbálgatta a felhasználó, megtanulta, hogy mit hogy kell.

    másik dolog, hogy a nokia here navigáció múltkor kicsit furán működött, egyrészt menet közben a pontos helyemet jelző ikon nem az út irányába mutatott, hanem más irányba, de viszont az úton követte a mozgásom.
    továbbá, többször elveszítette a jelet, ami eddig sosem fordult elő.
    régen használtam a here navigációt, de amikor kell, akkor csak ezzel utazom: net nélküli, van éjszakai mód, és a nokiának mindig is jó volt a navigációja.

    egy kijelző csere már nagyon aktuális, mert múltkor szépen betört, és még nem rendeltem új displayt rá. térkőre esett, egyébként semmi problémát nem észleltem az eset után.

    2016 márciusában lett meg a telefon, ami 4-5 hónap használat után került hozzám
    nem tudom meddig lesz még meg (i7plus most képbe jött, eddig az M6N volt kinézve), nem tudnám elképzelni, hogy valami baja legyen, ezt a telefon a a saját kis "okostelefon történelmem"-ben kiemelten fontos állomás.
    szerintem még két évet nálam simán ki húzna. utána aksi csere, és mehet tovább. kamera sajnos gyenge ...

    5-ös flyme-t simán vissza tudtam rakni hatosról úgy, hogy a fájl kezelőben rányomtam a frissítésre, nem volt probléma.

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák