Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bunda555

    tag

    Mivel én is itt szoktam tájékozódni, ha egy telefon érdekel, szomorúan látom, hogy szinte csak unatkozó tizenévesek osztják az "észt" anélkül, hogy bármi releváns infót írnának.

    A feleségemnek 3 hónapja van m2-je. Amikor vettük, nekem nexus5 volt, és összehasonlítva fej-fej mellett voltak böngészésben, programok megnyitásában és rendszersebességben. A kamerája, az akkuideje pedig simán veri a nexust. Iphone 4s-ről váltott és a mai napig nagyon szereti a meizut. Nekem azóta mx5-öm van (pont az m2 győzött meg, hogy megvegyem), egyikben sincs 800-as LTE de ennek ellenére soha nem volt gondunk a mobilnettel. Ha nagyritkán nincs 4G, akkor van 3G. Pedig vidéken lakunk. Ha éppen a nejem m2-je akad a kezembe amikor meg akarok nézni valamit a neten, mindig elcsodálkozom, hogy szinte ugyanolyan gyors mint az mx5. Nem igazán tudnék másik telefont említeni ami ennyi pénzért minőségben, sebességben akár csak hasonlót tudna.

    Ha valakit inkább a tapasztalat érdekelne fikázó h...gyerekek okoskodása helyett, az kérdezzen nyugodtan.

Új hozzászólás Aktív témák