Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CloakedWayne

    tag

    válasz Hobbbyt #26 üzenetére

    Ember, hogy lenne annyira "egyenletes" kepe mint egy IPS-nek, amikor egyenkent tudnak vilagitani a diamond elrendezesu sub-pixelek, amik kb. fele akkora aranyban fedik le a kijelzoteruletet mint RGB-nel... Kalibralhatosagrol egy szot sem szoltam, annyit tudok out-of-the-box nem er semmit pl. grafikus szemmel nezve.

    Te nyilvanvaloan OLED-fan vagy en meg kurvara nem. De ettol meg nem hulyezlek le. :) Magyarok...

    szerk.: Akarmikor idejovok, leirok valamit: fel ora es egy Samsung-os valaki itt elkezd bizonygatni mindenfelet. Tudom miben jobb vagy rosszabb, vagy en mit tartok fontosnak egy mobilban. En sem megyek "hitteriteni" mashova. A srac akinek valaszoltam azt irta, fejlettebb lenne, meg lehet, hogy dragabb is, erre irtam, igen, az lenne, csak valakinek ettol fuggetlenul meg jobban tetszhet IPS-sel+okok. HIHETETLEN

    [ Szerkesztve ]

  • sipy888

    aktív tag

    válasz Hobbbyt #32 üzenetére

    Én nem értek veled egyet. Én pl. nem szaklapokra és tesztekre hagyatkozom egy kijelzőnél, hanem a saját szememre. Hadd döntse el mindeki saját maga légyszíves, hogy neki az IPS vagy az AMOLED színei tetszenek-e jobban. (nekem IPS :K ). Az AMOLED hajlamos beégésre, az IPS nem. Ezekután mért választanék AMOLED-et, ha annak a színei sem tetszenek? Tudom, tudom lehet kalibrálni, persze, hogy lehet, de akkor se lesz számomra megfelelő.

    (hozzáteszem a teszteknek sem kell mindent elhinni. Élő példa épp a mobilarena S7 tesztje. Azt írták, idézem:
    "A betekintési szögek hibátlanok, alig csökken a fényerő laposan rápillantva..." ????? Fogjatok egy S7-et-->Google--> fordítsatok 5 fokot jobbra vagy balra a telón és ennek épp az ellenkezőjét látjátok. KÉKÜL a kijelző bakker, egy agyonhájpolt AMOLED-nél. Ennyit a tesztekről és a hitelességről. Nyilván fizetett teszt ez is.)

    Szumma: Én a saját szememnek hiszek és nem a teszteknek. Én azt választom, ami nekem jobban tetszik. Ezért soha nem fogsz tudni meggyőzni az AMOLED-ről! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák