Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz Maranello74 #39 üzenetére

    Figyelj, én nem fogok sértegetés miatt egyből a modkerben picsogni hogy tiltsanak ki. 1) más úgyis megteszi 2) előbb utóbb észreveszik

    Nekem nincs semmi bajom veled, sem a Samsunggal, sem más gyártóval. Mindegyiknek van hova fejlődnie és én mindig azt mondom, hogy mindenki azt vegye ami számára a legkevesebb kompromisszummal jár.

    Egyetértek veled abban, hogy bizonyos esetekben irányadó lehet a bench. PL egy laikusnak aki nincs tisztában a SoC típusával, specifikációival és a kezébe vesz két Samsungot, mondjuk egy S3-at meg egy ilyet (Alpha) és egyből meglátja hogy az Alpha erősebb pedig külsőre kb egy kategóriának látszik. De ezen kívül nincs sok értelme. Az hogy hasamra ütök és az M8-Z2 páros 500ponttal kevesebbet ér el, az nem mérvadó és a hőmérséklettől is lehet, arról nem is beszélve ha ugyanaz a proc 200mHz-cel magasabbra van belőve és így ér el +500 pontot...

    És pont lesz@arom azt is ha a HTC ér el milliós pontszámokat, ha az nem köszön vissza a valós használatban. De ameddig a Snapi600-as M7-em megver stabilitásban, gyorsaságban és gördülékenységben 1-2 nála erősebb specifikációval rendelkező készüléket addig nem foglalkozom azzal hogy pár ezerrel el van maradva benchben. Tudod bele lehet passzírozni egy szakadt agyonhasznált kadettba is ferrari motort és arra izgulni hogy a kadett legyorsulta negyed mérföldön a ferrarit, csak nem mindegy hogy a ferrariban nem hullik szét a kasztni és kényelmes a kadettban meg szúrja az ülés a valagam... Ugye mennyivel jobb választás egy komolyabb verda ami pár tizeddel lassabb(nagyobb súly egyebek miatt) mint egy olyan ami ráver két tizedet és utána széthullik...

    Egy kicsit a stílusodból vegyél vissza, meg finomabban fogalmazd meg a véleményedet és hidd el senkinek sem leszel útjában. Mert mondjuk arra, hogy "fáj az igazság?" nem az a megfelelő válasz hogy menj a *****ba.

    Üdv és további jó fórumozást!

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák