Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Goblin12 #13 üzenetére

    Én úgy fogom megoldani ezt a problémát, hogy mind a kettőt megveszem. :)
    Az AC-t a kezdetektől használom, és zseniális...teljesen más szinten mozog mint a legtöbb szim. Szerintem a szimek közti különbséget főleg a hátsóhajtású autók kezelése, viselkedése dönti el. Ősszkerék és elsőhajtás, bár valójában nem egyszerűek, mégis a hátsóhajtáson bukik ki egy szim milyensége.
    Ezért volt valójában az LFS az egyetlen a piacon, hiába szerettünk más szimeket is, az F1C/rF/GTR vonalnak is megvoltak, vannak a gyengeségei, és a GPL/Nascar2003 vonalnak is, bár ez utóbbi már nagyon is jó volt, az LFS hasonló szinten kezelte a hátsóhajtást, és mellé nem lobogott az eleje, és tudta az FWD-t is magas szinten.

    Az AC, bár még nem tették bele az összkerékhajtást, de már jobb hátsóhajtásban, és jobb elsőhajtásban mint az eddigiek. Elsőhajtásbanaz rF2 is magas szinten van...vagy még talán jobb is kicsit mint az AC, de ott sajnos a hátsóhajtás gyenge.

    A Project Cars-t még nem próbáltam, ennek ellenére megveszem majd, fizikától nem várok sokat, de egy jó karriermód az tetszene.

  • #70869248

    törölt tag

    válasz goodboy007 #22 üzenetére

    Egyszerű lenne letölteni a fizetős moddokat, és a majdani DLC-ket :D

    Szvsz nagyon kevés az a modautó ami felveszi a versenyt a gyáriakkal, talán ha hármat tudok mondani..azokat érdemes figyelemmel kísérni, hogy van-e frissítés, egyébként meg a többi gyakorlatilag modell egy ilyen-olyan fizikával, a gyáriakkal együtt 150-160 autóm van, mert minden új cuccot kipróbálok, de a legjobbak még mindig az alap autók.
    A pályákkal hasonló a helyzet.
    Lehet kipróbálni a havas ovált, vagy ilyenek, de válogatni kell, mert ami pályát beteszel, mert arra érdemes. ...akkor utána jöhet hozzá bármilyen update...kamera, egyéb javítás.
    pl itt van Pikes Pike:
    PIKES PEAK /AC/ v0.7 beta
    ALL ASPHALT 2014 EDITION
    (by MIRO KUREK feat. SIM TRAXX)

    Fel lehet sinautózni rajta egy JGTC modautóval ...de ha a játék alap autójával a E30 DTM BMW-vel felérsz az messze nagyobb hangulat...de a pályán nincs normális kamera, az aszfalt is fejlődés alatt van...tehát érdemes foglalkozni vele, várni a frissítéseket.

Új hozzászólás Aktív témák