Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    válasz Kicsirics77 #71 üzenetére

    A sima info@emag.hu -ra kutya se válaszol. Szerintem rögtön törlik a leveleket.
    Amúgy ez a legnagyobb gondod, hogy lassan küldik? Várj csak ha meghibásodik, mivel a garit Ők intézik nem a Samu. Amúgy mindenhova ki van írva, hogy átlag 10 nap a kiküldés, szóval még időben vannak bőven. Nekem volt ami 2 hét is volt.

    Mégvalami. A sprinter a legótvarabb futárszolgálat. Lehet hogy nagyon olcsó, de a minőség legalja. Vicces mikor kis személykocsival hozták tőlük a cuccokat és a kocsi úgy meg volt tömve mint a télapó puttyonya. Aztán nem talált valamit pedig ott kellett lennie, hát visszajött vele este mikor már előkerült alulról :D

    Hogy a telefon fejleményt is megosszam véletek, amit ugye dec. 31-én vittek el javításra, na ma hozták meg. A Vangelis kollégától kapott e-mail címen válaszoltak (lehet véletlen, de pont pár órával az után, hogy a FB-on is panaszkodtam) mondták hogy utána néznek. Mondtam Nekik, hogy visszafizetést is kérhetek jogilag, mivel nem tartották a szerződést. Na, ennek fejleményeként szombaton hívott is egy kolléganőjük, hogy a telefont kérem-e vagy a pénzt. Mondom a pénzt, akkor kér hozzá iban bankszálmaszámot. Át is küldtem e-mailben, Ő pedig a felettesének. Erre ma hozza a futár a telefont. Ki érti ezt. Írtam Nekik, hogy jöhet a futár, vigye vissza és a pénz meg jöhet :)
    Inkább fizetek többet egy telefonért, csak gyári gari legyen rajta...

    [ Szerkesztve ]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák