Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    Senki ne rendeljen Tőlük
    Nekem a fekete pénteken volt "szerencsém" megismerkedni Velük. Rögtön rendeltem kb. 10-15 dolgot. Mivel siettem, ezért minden rendelés külön ment. Láttam, hogy nincs logikájuk és nem együtt hozzák ki a dolgokat (ami Nekik is nagy veszteség..) ezért írtam, hogy összesítsék és egy csomagban postázzák. Válasz máig nem jött. Természetesen egyesével postázták, sőt, mindent külön napon hoztak, nehogy jó legyen. Kb. 4 szállító céggel vannak szerződésben, sajnos a legolcsóbbakat választották. Olyan nem létezett, hogy előre szólnak, hogy másnap viszik a terméket, arról álmodni sem lehet, hogy legalább órákra behatároljanak bármit is. Sőt, egyes futárok olyan szinten küldték a dolgot, hogy hiába írtam ki nagy betűkkel, hogy a szomszéd veszi át a terméket (nyíl is volt..), nem vitte át hozzá, ment is tovább. Értesítőt egyik sem hagy, ha nem talál otthon, a telefon hívásról ne is reménykedjünk. A kiszállítás 1-2 hétig tart mindig (nem csak fekete pénteken rendeltem). Legalább ingyen van, de én inkább fizetnék, csak minőségibb legyen...
    A legviccesebb az utolsó rendelés volt. Kihozták reggel 10kor, majd aznap este küldtek sms-t, hogy ma délelőtt fogják hozni a csomagot. Épp időben...
    Vettem egy telefont is náluk (G2) ami pár napig ment, a GPS totál kuka lett, ezért jeleztem, hogy javításra beadnám. A futár kijött 2 napon belül, el is vitte. Ez volt 23 napja. A garancia papíron az áll, hogy az átvételtől számítva 15 napon (nem munkanap!) kell kijavítaniuk és visszaküldeniük. Mondanom sem kell, azóta se láttam. Írtam Nekik 1 hete, válasz azóta se. Hívtam Őket többször, sosem veszik fel (10 percig próbálkozok mindig, főleg hogy nem ingyenes a számuk!).
    Kicsit olyan érzésem van, hogy nincs semmilyen háttere ennek a cégnek, van pár raktáros, egykét számítógépes technikus csinálja a weblapot, 1 ember a telefonnál ül, e-mail pedig rögtön a kukába megy.

    Ahogy néztem, az áraik csak a fekete pénteken voltak jók, máskor ugyan annyi mint a Magyar kisboltok, inkább Őket támogatom, Emag-tól SOHA TÖBBET SEMMIT

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák