Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milestone2

    nagyúr

    válasz McReay #7110 üzenetére

    Akkor még két tanács:

    Sokszor leírtam már de inkább százszor mint egyszer se.

    A v6 clean (tiszta) telepítéskor azonnal átírja a recovery-t. Tehát akár CWM-et, akár TWRP-t használsz azt eltünteti. Van akinek az eredeti kínai recvery van fenn és Updaterrel rakja fel ott természetesen nincs változás. Tehát ez csak azokat érinti, akik custom recovery-t használnak. Nekik (Nekünk) célszerű ROM telepítés után azonnal felrakni a MobileUncleTools-t (vagy bármi más külső appot) amivel vissza lehet rakni a CWM-et vagy TWRP-t. Különben recoverybe bootoláskor meglepetésben lesz részed.

    Illetve másik fontos különbség a root megadása. A v6-ban elég hosszadalmas és más mint a v5-ben volt. Első alkalommal kell csak megcsinálni minden programnál külön-külön. Elindítod pl első alkalommal a MobileUncleTools-t (aminek ugye root jog kell), elindul a program, de ki fogja írni: nincs root jog. Kilépsz. Bemész a főoldalon található Security app-ba, azon belül a Permissions menübe, azon belül a Root access menübe, ott látni fogod kikapcsolva a MobileUncleTools programot. Bekapcsolod a root jogot, a "bolond kis sárga" még hatszor (vagy ötször?) megkérdezi, hogy biztosan meg akarod-e adni a root jogot. Mindannyiszor engedélyezést nyomsz és már készen is vagy. A MobileUncleTools következő indításakor már nem fog nyafogni, lesz neki rendszergazdai jogosultsága.

    Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Új hozzászólás Aktív témák