Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz h3lios #92 üzenetére

    Teljesen egyetértek veled, amellett hogy a fémnek vannak pozitív tulajdonságai (elegáns megjelenés stb..) van sok negatív is... a szekrényben hever néhány fém anyaghasználatú készülék (Samsung u900(soul) és Nokia telefonok.) és mindegyiket meglehet nézni hogy néz ki... pedig kb 1 évet ha használtam őket..(az az egy év alatt lettek olyanok amilyenek..). ellenben az S2-m 1.5 év után is teljesen makulátlan állapotban van...egyedül a hangszóró körüli rész karcos.. de se a hátlap se az oldala se sehol máshol egy árva karcot nem látsz..pedig aztán 3 méterről is volt ejtve.. nem kímélem.. rendszeresen egyetem után bedobom a zsebembe a kulcsokhoz.... és semmi.... tok meg szóba se jöhet... elcsúfítja az egészet... Én a telefonom használni szeretem, nem vigyázni rá hogy ne essen semmi baja ha leejtem...és pl. S2-3 hoz eredeti hátlapot 2-3000ft ért lehet venni...szóval... mindenki dönthet :)...

    ...egyik szemem sír ,másik nevet...
    -azt gondoltam hogy ez a készülék lehetne az S2-m utódja...(xperia Z kilőve..hiába FHD ... tft.. a szaros wvga kijelzős s2-m köröket ver rá színtelítettségben és betekintési szögben... HTC-nek híresen szar mind a szervizelése, mind a supportja (nem csak m.o-n..)...és ellenben a One x-en látott sense felülettel (ami tényleg egész pofás volt) szemben szerintem az új teljesen ocsmány lett.... LG az megint kiesik.. hiába mondják néhányan hogy megváltozott a hozzáállásuk stb... oké.. akkor kérlek mutassatok egy vagy 2 olyan LG készüléket (2012) ami megkapja a hivatalos (legalább 4.1.2-t :D..)...ez az S meg külseje miatt esik ki... persze lehet mondani hogy a fekete-fehér kombó az szép meg jó.. de amíg az SII férfias volt.. addig ezen nem érzem azt hogyha kézben tartanám hú de hozzám illene...,,identitásomnak megfelelő" ..marad a lenovo :)

    Látván hogy itt a fórumban van 1-2 fanatikus akiknek vagy egyik gyártótól vagy másiktól van készüléke .. :D...meglepően de védi a (nemrégiben vásárolt ? ) telefonját és nyugtatja magát nyilvánosan hogy ő mennyire jól választott és hogy ez mennyire szar...felbecsülhetetlen :DD :D

    Nem lett rossz,de nem estem hanyatt ,nekem nem kellene, de ettől függetlenül ennek a készüléknek maximum a One lesz ellenfele, no meg esetleg ha egyszer piacra is kerül az Xphone :)..

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz Barthezz2 #321 üzenetére

    akinek nem inge... ;)... mellesleg nem rád gondoltam ;)

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák