Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stilo18

    addikt

    válasz Bóti #1166 üzenetére

    Igazság szerint én értem mire akarsz kilyukani, de...

    ....ez egy mobilos oldal, ahol "mobil bolondok" (elnézést ha valakit sértek vele) fórumoznak. Ez olyan mintha a totalcar fórumán azt írnád be a 20 milliós Mercihez, hogy magyarázzák meg a tulajok, hogy mi az,amire nem elég egy 5 milliós Ford Mondeo például....

    Ezt nem tudod észérvekkel számonkérni tőlünk, mi ilyenek vagyunk. Én is lecserélem a One X-emet vagy egy S4-re, vagy egy One-ra.
    Pedig épp hogy kicsit tesz hozzá a felhasználói élményhez...nem ér majd meg +70000 ft-ot, de mégis kifizetem...

    Más másra költ, én erre... :)

    (#1146) Bone123

    Úgy látom idén ez nagyon megosztja majd az embereket, mert pl a Gizmodo S4 preview alapján ilyet ír:

    "I had the HTC One with me during my hands on time, and the difference is like night and day. For starters, the One is noticeably faster in every context. When flicking between screens, opening apps, and taking photos there was clear lag on the Galaxy S IV, whereas everything was almost instantaneous on the One. To be fair, this wasn't the final production version of the S IV, and who knows which processor was in the model I had. There's a chance it'll be faster at launch."

    [ Szerkesztve ]

    #PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

  • Dr. Akula

    félisten

    válasz Bóti #1166 üzenetére

    "vannak itt olyanok is, akik Note2-ről vagy Xperia Z-ről, S3-ról akarnak váltani.. Mégis minek? Mit nyújt ez a teló, amit a fentiek nem?"
    Ha elolvastad volna a specifikációt, kiderülne.

Új hozzászólás Aktív témák