Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Raysen623 #135 üzenetére

    Mondjuk úgy, hogy neked nem ér annyit. Én 2 éve játszok ezért a 100 rongyért és most eladom , úgy döntöttem. 1070 jön a helyére, de szigorún EVGA, kintről vásárolva.( 120 ezer) 55 ezerért elviszik, az jelenti, hogy 50 ezer forintot öltem bele több mint 2 év FHD tökéletes játékélménybe. nekem is sok pénz ez, de ez a hobbim. Nincs rendes driveres támogatás mire gondolsz ezzel? mert nekem épp ma frissült a driver, ezelőtt pedig 2 hete jött hibajavítás az új játékokhoz. ezt kifejthetnéd mire gondolsz.
    Azt is kifejthetnéd, hogy melyik cég teszi sorra legacy státuszba a kártyáit a 2 közül, mert NV nél még az GTX 460 is kapott új támogatást és hibajavítást ezen a héten.
    AMD nél 7xxx család 8xxx család, Liano, Trinity, Richland APuk. 2010 ben az összes dx 9 kártya legacy státuszba került. szóval érdekes ezt olvasni pont az AMD védelmében az Nv ellen.miközben az NV 2012 ben helyezte például legacy státuszba az 5xxx sorozatot, 8 év után. AMD 4 éves ciklusokban gondolkozik ezen a téren.
    Árfekvésről beszélsz? mennyibe kerülnek az AMD kártyák? miről beszélsz , nyitott szemmel jársz? 480 teljesítménye ás ára egybe esik a 970 kariéval. nem is tudom. emlékszel a fury árazására? hisz még mindig az a csúcs ájemdé, mennyibe is került? 600 dolcsi? nano mennyibe is került? Minden kártyájuk egy árban van az Nv vel és semmivel nem olcsóbb. Ha drágább az Nv kari akkor pont annyival gyorsabb is. nincs különbség köztük. Ez így lesz az 1060 nál is. gondolom 15-20 % teljesítménytöbblet és ugyan ennyi ár megy rá. Tipikusan a fától az erdőt. Ipon árak legalacsonyabb.
    390 x-- 127 000 GTx 980 119 000

    R9 nano-177 000 GTX 980 TI 151 0000
    R9 fury 147 000
    Miről beszélünk?

    Az pedig, hogy kinek mi mit ér meg az legyen a saját magán ügye. Én kb 2-3 évente cserélek kártyát. Ha meg tudom venni veszek erős közép kategóriát, ha nem akkor gyűjtögetek és szenvedek, amíg nem telik rá. de nálam egy kártya minimum 2 év ,de inkább 3. Ennyit rászánok arra, hogy egy játékot a teljes valójában lássam, kompromisszumok nélkül FHD ban.

    barátom terep kerékpározik, most vett 2 darab kereket 260 ezer forintért, és oda van érte. pedig 140 ezret keres egy gyárban. most akkor nézzem idiótának?

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák