Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rdt89

    addikt

    Szerintem simán megéri. Nekem Fat van, kicsit több mint négy éve van X-Box 360-om és nem bántam meg a vételt. Rengeteg játék jelent meg hozzá, valamint mostanáig iszonyat sok nagy cím jött ki rá. Csak a Teljesség igénye nélkül: The Crew, Forza Horizon 2, Assassin's Creed Rogue, Watch Dogs, Saints 4 Row Gat Out Hell, Saints Row 4, GTA 5, Fifa 15, Pes 15, Dragon Age Inquisition, Halo 4, NHL 15, WWE 15, Call of Duty Advanced Warfare, Titanfall, Escape Dead Island, Teenage Mutant Ninja Turtles Danger of the Ooze, Destiny, Tomb Raider, The Walking Dead, Borderlands The Pre-Sequel!, Fable Anniversary, Naruto, Dragon Ball, Risen 3 és még a többi. Ezek csak a tavalyi címek, meg 1-2 idén megjelent és akkor a többi év fel se lett sorolva. Rengeteg nagyszerű játék van és a grafikára se mondanék rosszat. Elmarad a maitól, de attól még nem bántja a szemet. Idén még jön rá a Mortal Kombat X, Dragon Ball Xenoverse, Metal Gear Solid 5, Mad Max, Rise of Tomb Raider, SpongeBob HeroPants, Sniper Elite 3, Screamride, Battlefield Hard Line, Ride, Resident Evil Relevation 2, Dark Soul 2.
    Szóval lesz még bőven mire nézni, a kérdés az, hogy hajlandó vagy HD grafikával beérni (jobb esetben). Én még vagy 5 évig biztos nem váltok generációt, mert nem sok jó van még az újakra, ami indokolná a cserét. Remélem sikerült egy kicsit segíteni. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák